נטעלי ניב דף הבית
לוגו

052-2574374

nivnetali@gmail.com

לוגו

השקדיה 10

רמת גן

לוגו לוגו לוגו לוגו

5 טיפים לעיצוב חדר שינה

יצירת מראה מסוגנן ונוח עבור חדר השינה שלך עשוי להיראות כמו משימה בלתי אפשרית כאשר מתמודדים עם חדר שינה אנמי בזמן שאתם רוצים להפוך את החדר להיות רגוע ומרגיע, כך שתוכלו לישון טוב יותר בלילה.

1. בחרו צבעים רכים
בחירת צבע הינו מרכיב חשוב בכל חדר, אבל זה אחד המרכיבים המשפיעים ביותר שעושים את ההבדל הגדול בייחוד בחדר השינה. המטרה המרכזית היא להעניק לחדר מראה מרגיע שיעניק לכם רוגע וקלות להירדם בלילה. אם אתם מעדיפים מראה ניטרלי, אז גם צבע אפור יכול לעשות את הההשפעה היטב. גוונים חמים, כמו חמאה ואפרסק הם גם אפשרות טובה עבור שינה רגועה כוון שהם מספקים מראה נעים ומזמין לחדר.

2. הפכו את המיטה למרכז החדר
מאז ומתמיד המיטה היא הפריט החיוני ביותר בחדר וזה הגיוני להשתמש בו כנקודת המרכז של חדר השינה שלכם. אתם יכולים לעשות את זה במגוון דרכים, אבל הכי קל יהיה לבחור מסגרת למיטה שתדגיש את כל המיטה ותביא תשומת לב. אם יש לכם מסגרת מיטה פשוטה, אז שקלו להוסיף לראש המיטה פריט נוי שימשוך את העין. כדי לשלים את התמונה כדאי לכסות את המיטה עם שמיכת או כיסוי מיטה עם דפוס מודגש או גרפי.אם אתם מעדיפים מראה ניטרלי, אז גם צבע אפור יכול לעשות את הההשפעה היטב. גוונים חמים, כמו חמאה ואפרסק הם גם אפשרות טובה עבור שינה רגועה כוון שהם מספקים מראה נעים ומזמין לחדר.

3. תאורה
בדיוק כמו לבחור את הצבע הנכון, בחירת תאורה מתאימה בחדר השינה שלכם יכולה ליצור חלל רגוע ונעים. ליצירת מגע דקורטיבי לחדר, נברשת או תליון היא אפשרות אידיאלית לבחירה. מתג דימר יאפשר לכם להאיר או להכהות את החדר בהתאם לצרכים שלכם. תאורה פונקציונלית בחדר השינה משמשת בדרך כלל לקריאה במיטה, לכן בחרו מנורות שולחן פשוטות עבור הלילה או מנורות קיר או פמוטים בדיוק מעל המיטה.

4. שמירה על פרטיות
חדר שינה הוא חלל אישי ואינטימי, כך שהפרטיות היא המפתח. במהלך היום אתם עשויים לחשוף את החלונות בחדר כך שאור טבעי יוכל לעבור דרכם ולהעניק לחדר תחושה בהירה ואוורירית. עם זאת, בלילה אינכם רוצה ששכנים ועוברי אורח יוכלו לראות את החדר שלכם. לקבלת מראה יוקרתי ודרמטי, התאימו וילונות בחומר מפואר כמו משי או קטיפה בגווני צבע. אם אתם מעדיפים מראה מזדמן יותר, צרו קשר של הוילון עם התריסים בגוונים פשוטים.

5. מקסימום אחסון
בעוד צבע רך ותאורה נכונה יכולים להעניק לחדר השינה שלכם מראה מרגיע, אתם לא תוכלו להירגע אם החלל עמוס ומבולגן. אחסון נאות הוא המפתח אם ברצונכם לשמור עליו מסודר ומסודר. אחסון מתחת למיטה יכול להשלים את האחסון ביחד עם הארונות והשידות - פחי פלסטיק או סלי קש מתחת למסגרת המיטה שלכם יכולים לאחסן בגדים, נעליים ופריטים אחרים. מומלץ גם להוסיף כוננית לאחסון ספרים ופריטים אחרים, כך שהם לא ימצאו את עצמם בסופו של דבר כערימה על הרצפה שלכם. בחדר שינה קטן מאוד, מדפים על הקיר יעילים שכן הם לא תופסים כל שטח הרצפה. אתם יכולים גם להוסיף ספסל עם אחסון שישמש גם כמושב.

דירת גן בתל ברוך צפון בעיצוב נטעלי ניב
דירת גן בתל ברוך צפון בעיצוב נטעלי ניב
דירת גן בתל ברוך צפון בעיצוב נטעלי ניב
דירת גן בתל ברוך צפון בעיצוב נטעלי ניב

אשמח שתצרו קשר
טלפון: 052-2574374
כתובת: השקדיה 9 רמת גן